http://www.mgrehab.ulotka.org/

Opinie zamieszczone na facebooku MG Rehab

Piotr Hetmaniak 5 gwiazdek30.12.2014 wypadek na nartach (gość wjechał mi deską w nogi). USG wykazało uszkodzone wiązadło boczne 2 stopnia, uszkodzone ACL i niestabilność kolana. Diagnoza pierwszego "ortopedy" operacja bo jestem inwalidą i gość zrobił ze mnie kalekę. Wizyta w "Gilmedzie" gdzie dostałem namiary na Pana Janka i po 6 tygodniach wpadłem w jego ręce. Po 3 wizytach zginałem nogę na 90° a 14 lutego bawiłem sie na imprezie walentynkowej! Naprawde polecam Pana Janka bo choć jego dotyk sprawia ból (a musi boleć żeby było dobrze) to stawia na nogi!!! Ma w sobie ogrom pozytywnej energii którą zaraża!!!

 

Marcin Grużewski 5 gwiazdekFachowa pomoc, ból ktęgosłupa ustał.Gorąco polecam!
Damian Drab 5 gwiazdek
Wojtek Henkelman 5 gwiazdekWitam, jako że tata się w Facebooka nie bawi to prosił mnie o wystawienie opinii :) Tak więc polecam serdecznie, ogromne zaangażowanie, pełen profesjonalizm przyjemna atmosfera prowadzonych zabiegów i konsultacji. Ogromny optymizm i poczucie humoru, które pozwala spojrzeć na wszystko od tej bardziej, kolorowej strony. A także motywacja która dla kogoś kto chce uprawiać sport ( bieganie ) a kontuzja by na to nie pozwoliła, jest ogromnie ważna. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Zdzisław Henkelman :)
Małgorzata Jasińska 5 gwiazdekPolecam z całego serca! Rzadko spotykane zaangażowanie, NAPRAWDĘ (nie tylko w ulotkach) indywidualne podejście, profesjonalizm i duuużo serca (chociaż czasem w dość surowym opakowaniu :) Do tego Pan Jan podjął się pomóc w dość beznadziejnym przypadku (myślę tu o swoim kręgosłupie, na którym krzyżyk postawili znani profesorowie...). Pracujemy nad tym już piąty miesiąc i kto wie? może uratuję się przed poważną i ryzykowną operacją? Poza tym, jeśli będziesz zdyscyplinowanym pacjentem - gratis otrzymasz wykład na temat biegania, chodzenia, jogi, odżywiania, oddychania ... itd., oraz usłyszysz sporo słów o których istnieniu nie miałeś pojęcia!
Karola Filip 4 gwiazdkimąż;-) : polecam- nie tylko pomoc rehabilitacyjna przynosząca ulge, ale i wskazówki jak poprawić, udoskonalić amatorskie bieganie..krioterapia , laser, masaże...na początku sceptyczny ( po kilku wizytach u innych kręgaży i rehabilitantów) teraz staram się biegać i ćwiczyć biorąc pod uwagę wskazówki pana Janka...dam znac jak przebiegnę maraton ;-)
Julita Taborek 5 gwiazdek
Paula Von W 5 gwiazdek profesjonalnie i w dobrych cenach, polecam ;)
Mariusz Rębisz 5 gwiazdek
Zdecydowanie polecam bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm.